Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Grzesiak, 9219

Kilka słów o beneficjencie

Danuta Grzesiak
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Szanowni Państwo, Nazywam się Danuta Grzesiak i mam 57 lat. W 2006 roku zdiagnozowano u mnie postępującą postać stwardnienia rozsianego. Bardzo trudno jest dostać się do programu leczenia tej choroby...
Szanowni Państwo,Nazywam się Danuta Grzesiak i mam 57 lat. W 2006 roku zdiagnozowano u mnie postępującą postać stwardnienia rozsianego. Bardzo trudno jest dostać się do programu leczenia tej choroby. Przeszkodą jest nie tylko postać SM, ale i wiek. Jednak się nie załamuję i podjęłam leczenie, którego miesięczny koszt jest bardzo wysoki. Chciałabym też uczęszczać na rehabilitację. Dochody, jakie posiadam, są niewystarczające do pokrycia kosztów leczenia mojej choroby choćby w podstawowym zakresie. Moim marzeniem jest zachować sprawność jak najdłużej. 
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grzesiak, 9219 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: