Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Widera, 8884

Kilka słów o beneficjencie

Adrian Widera
WSPOMÓŻ ADRIANKA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Adrianek urodził się w sierpniu 2011 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową na odcinku lędźwiowo-krzyżowym. W trzeciej dobie życia przeszedł operację zamknięcia przepukliny....
Adrianek urodził się w sierpniu 2011 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową na odcinku lędźwiowo-krzyżowym. W trzeciej dobie życia przeszedł operację zamknięcia przepukliny. To poważna wada centralnego układu nerwowego. Następstwem tej wady jest niedowład kończyn dolnych, zniekształcenie stóp, deformacje kręgosłupa, zwichnięciu stawu biodrowego, pęcherz neurogenny. Adrianek jest pod stałą obserwacja m.in chirurga, urologa, neurologa, ortopedy, okulisty. Adrianek jest pogodnym uśmiechniętym chłopcem, którego marzeniem jest zacząć chodzić, aby jego marzenie się spełniło potrzebna jest mu długa stała rehabilitacja. Prosimy o przekazanie  1% podatku lub darowizny.    Bardzo dziękujemy za każdą pomoc.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Widera, 8884 pomagacie Państwo Adrianowi w codziennej walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: