Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Biegański, 880

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Biegański
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Mam na imię Łukasz, urodziłem się w 1987 r. Od paru lat mam zdiagnozowaną bardzo rzadką chorobę neurologiczną, postać zespołu Behceta. Najgorszym skutkiem choroby jest utrata wzroku. Duże zmiany w moim mózgu powodują padaczkę, trudności z chodzeniem oraz problemy z mową. Potrzebuję pomocy neurologopedy i rehabilitanta.
Z uwagi na pogarszający się stan zdrowia potrzebny jest mi sprzęt ułatwiający codzienne życie. Myślę już o zbieraniu środków na windę. Wymagam stałej 24 godzinnej opieki. Moje leczenie jest bardzo kosztowne i znacząco obciąża budżet naszej rodziny. Bardzo interesuję się historią i lubię słuchać muzyki.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIEGAŃSKI, 880 pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc - Łukasz z rodzicami.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: