Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kowalski, 8779

Kilka słów o beneficjencie

Witam! Mam na imię Jacek Kowalski. Od 2001 roku poruszam się na wózku inwalidzkim...
Witam!Mam na imię Jacek Kowalski. Od 2001 roku poruszam się na wózku inwalidzkim, po zapaleniu rdzenia kręgowego na poziomie Th8-Th10.Aby być samodzielnym i aktywnym potrzebuję długotrwałej, intensywnej rehabilitacji, odpowiedniego sprzętu ortopedycznego oraz zmniejszenia barier architektonicznych.Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe przede wszystkim na pokrycie kosztów związanych z rehabilitacją zakupem sprzętu rehabilitacyjnego i pokrycie kosztów dotyczących pobytów w ośrodkach rehabilitacyjnych oraz zakupu leków. 

Kowalski, 8779
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: