Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Chomaniuk, 8724

Kilka słów o beneficjencie

Hej, mam na imię Hania, ale rodzice często do mnie mówią Hanna Waleczna :)
Mam już prawie 4 latka, ale niestety moja choroba nie pozwala mi usiąść ani mówić. Bardzo o to walczę, bo nie mogę się bawić z innymi dziećmi, ani porozumiewać z rodzicami. Od 6 miesiąca życia choruję na padaczkę lekooporną, która jest efektem bardzo rzadkiego zespołu genetycznego SCN8A. Rodzice bardzo walczą o mój rozwój i samodzielność, niestety wielofunkcyjna rehabilitacja i potrzebne specjalistyczne sprzęty są bardzo kosztowne...

Chomaniuk, 8724
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: