Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Piechnik, 8688

Kilka słów o beneficjencie

Nasza mama ma 57 lat. We wrześniu 2017 roku pękł jej tętniak w mózgu, który doprowadził do udaru krwotocznego w śród mózgowiu...
Nasza mama ma 57 lat. We wrześniu 2017 roku pękł jej tętniak w mózgu, który doprowadził do udaru krwotocznego w śródmózgowiu. Mama po operacji nie wybudziła się. Lekarze nie dawali wielkich nadziei na to, że mama będzie sama oddychać i odzyska przytomność. Po około 2 tygodniach samodzielny oddech powrócił, co nas ogromnie ucieszyło. Po kolejnych 6 tygodniach, mama zaczęła ściskać dłoń i zginać palce u nogi na żądanie, jednak nadal nie otworzyła oczu.Mama wymaga stałej opieki oraz specjalistycznej rehabilitacji, co wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Wierzymy, że będziemy w stanie kontynuować rehabilitację, a mama podziękuje osobiście za okazane wsparcie.  

Piechnik, 8688
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: