Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Waszczuk, 8614

Kilka słów o beneficjencie

Aleksandra Waszczuk
Prosimy o przekazanie 1% podatku.
Ola ma cztery lata, jest pogodną i wesołą dziewczynką, która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym wiotkim. Ola jest pod kontrolą wielu specjalistów: kardiologa, neurologa, ortopedy, chirurga, logopedy, pedagoga, rehabilitanta, fizjoterapeuty, terapeuty SI.
Dzięki systematycznej rehabilitacji Ola samodzielnie chodzi (od 06.2018r.), potrafi wspinać się po drabinkach, bawi się z innymi dziećmi. Dzięki pomocy logopedy poprawiła się wymowa. Mimo ćwiczeń Ola nie biega, nie potrafi skakać. Wiotki charakter porażenia sprawia, że musi uczęszczać na systematyczną rehabilitację. Staramy się zapewnić Oli wszystko co możemy aby rozwijała się prawidłowo i miała szansę na normalne życie.
Przekazując 1% podatku i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WASZCZUK, 8614 pomagacie Oli w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy za pomoc Magdalena i Marcin Waszczuk.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: