Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gągolski, 8556

Kilka słów o beneficjencie

Zwracam się z prośbą o wsparcie dla mojego syna Karola, u którego zdiagnozowano Zespół Beals’a...
Zwracam się z prośbą o wsparcie dla mojego syna Karola, u którego zdiagnozowano Zespół Beals’a.Jest to choroba genetyczna, która polega na uszkodzeniu tkanki łącznej i zaburzeniach w wytwarzaniu kolagenu. W związku z tym Karol rehabilitowany jest od pierwszych dni swojego życia. Objęty jest również opieka wielu specjalistów min. kardiologa, ortopedy, okulisty, genetyka. Choroba powoduje stale pogłębiającą się kifoskoliozę, przykurcze: łokciowe, barkowe, dłoni i palców, wadliwe skostnienie kręgów na całym odcinku kręgosłupa, kruchość kości, niepełnosprawność mięśni, poszerzenie opuszki aorty, zaburzenia widzenia. Syn wymagał stałej fizykoterapii, masażu i innych zabiegów wspomagających rozwój mięśni i poprawę sylwetki. Tylko systematyczne zabiegi i stała pomoc medyczna pozwalają synowi utrzymać właściwą postawę, niwelować przykurcze i pomagać w przygotowaniu do dalszego samodzielnego funkcjonowania. Ta systematyczność kosztuje i dlatego proszę o pomoc.  

Gągolski, 8556
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: