Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pajęcka, 8473

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Agnieszka Pajęcka, mam 39 lat. Pod koniec 2016 r. zdiagnozowano u mnie nowotwór przysadki mózgowej, a w dalszej diagnostyce złośliwego raka tarczycy...
Nazywam się Agnieszka Pajęcka, mam 39 lat. Pod koniec 2016 r. zdiagnozowano u mnie nowotwór przysadki mózgowej, a w dalszej diagnostyce złośliwego raka tarczycy. Najpierw była operacja wycięcia raka wraz z całą tarczycą. Życie mimo przejść dalej mnie nie rozpieszczało, po operacji najgorsze dla mnie do dziś są powikłania pooperacyjne (pooperacyjna niewydolność przytarczyc, porażenie krtani i struny głosowej oraz regulacja hormonalna). Zostałam objęta leczeniem Onkologicznym, gdzie miałam zastosowany jod radioaktywny i do dziś jestem objęta obserwacją. Mój organizm nie reaguje jak powinien,  od blisko ponad roku czuję nieustanne zmęczenie, brak sił, ciągłe stany zapalne, raz gorsze raz lepsze wyniki, ale walczę o to, by każdego dnia wykonywać chociażby codzienne obowiązki i staram się nie pokazywać moich słabości. Często mimo codziennego brania leków i suplementacji pomagają mi w stanach większego zmęczenia jedynie wlewy dożylne, które są kosztowniejsze od tradycyjnego leczenia. Lekarze  zalecają mi obecnie leczenie guza przysadki laserami, co wiąże się z ogromnymi wydatkami, na które mnie nie stać. Przez duże dawki leków i suplementów zaczęła się jeszcze początkowa niewydolność nerek. Jestem aktywna zawodowo, lecz nie jest łatwo, ale wierze, że zdołam przywrócić mój organizm do stanu pozwalającego by znów cieszyć się życiem, walczę po to by już nie oglądając się za siebie, jako zdrowa kobieta, realizować siebie, jako szczęśliwa żona, mama dwójki cudownych dzieci, bo kocham życie.  

Pajęcka, 8473
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: