Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Fituch, 8457

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Anna Fituch, mam 29 lat. We wrześniu 2016 roku uległam wypadkowi w pracy, w skutek czego doszło do amputacji prawej...
Nazywam się Anna Fituch, mam 29 lat. We wrześniu 2016 roku uległam wypadkowi w pracy, w skutek czego doszło do amputacji prawej kończyny dolnej na wysokości uda. Koszt protezy znacznie przewyższa możliwości moje i mojej rodziny. Dlatego proszę tych, którzy są w stanie mi pomóc o wsparcie finansowe na zakup protezy.Za każdą otrzymaną pomoc od Państwa serdecznie dziękuję.Pomóżcie mi w walce o sprawność i samodzielnośćPrzekazując 1% podatku lub darowiznę wspieracie mnie Państwo w codziennych zmaganiach oraz pomagacie mi w zebraniu środków na protezę i rehabilitacje.

Fituch, 8457
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: