Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ślusarczyk, 8167

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Mateusz i jestem osobą niepełnosprawną po leczeniu nowotworowym, w wyniku którego straciłem lewą nogę. Mimo tego co mnie spotkało staram się żyć normalnie, wykorzystując na maksa każdy dzień. Od dziecka byłem aktywny sportowo, dlatego moją niepełnosprawność traktuję jak motywację do jeszcze cięższej pracy.
Jestem reprezentantem Polski w AMP FUTBOLU, gram też w amp-futbolowym klubie HUSARIA KRAKÓW. Po za tym sportem systematycznie uczęszczam na siłownie i basen, które są uzupełnieniem treningu. Niestety, bym mógł się rozwijać i spełniać swoje marzenia potrzebne są pieniądze i tutaj chciałbym prosić Was o pomoc.

Ślusarczyk, 8167
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: