Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wiśniewska, 8065

Kilka słów o beneficjencie

Marysia jest bardzo pogodnym, czułym Dzieckiem. Mi, jako mamie, było doświadczyć, że może to być utracone. Jak piorun z jasnego nieba pojawiła się w życiu mojego Dziecka mordercza choroba: ostra białaczka limfoblastyczna...
Marysia jest bardzo pogodnym, czułym Dzieckiem. Mi, jako mamie, było doświadczyć, że może to być utracone. Jak piorun z jasnego nieba pojawiła się w życiu mojego Dziecka mordercza choroba: ostra białaczka limfoblastyczna. Zanim jednak usłyszeliśmy tę miażdżącą diagnozę nocami Maria doświadczała potwornego bólu, krzyczała, przestała chodzić, zobojętniało Jej wszystko, przestała wyciągać swoje małe rączki do mnie, mówić do mnie. Tak mijały 2 miesiące usiane niepewnością, przeogromnym strachem, bólem.1 marca, w Szpitalu Klinicznym przy Żwirkach, usłyszeliśmy diagnozę. Od tego czasu Marysia jest poddana intensywnej chemioterapii, sterydoterapii. Teraz kroplówki, zabiegi pod narkozą, toczenia krwi to nasza codzienność. Maria jest bardzo silna psychicznie, z entuzjazmem podchodzi do leczenia (ma w pamięci ból, jakiego doświadczyła i widzi, że znowu może czuć się dobrze). Więc mimo, że leczenie jest bardzo obciążające pozwala na stopniowy powrót do zdrowia. My, jako rodzice, zrobimy wszystko, aby choroba nie zabrała uśmiechu z Jej ślicznej buzi.Państwa też o to proszę. Przed nami jeszcze bardzo daleka droga. Nawet symboliczna pomoc wiele dla nas znaczy. Zbieramy środki na bardzo liczne dojazdy do szpitala, na opiekę medyczną w trakcie leczenia podtrzymującego (konsultacje, badania), poprawę warunków tak, aby zapewnić Marysi trwały powrót o zdrowia. Tego nam życzcie, trzymajcie za nas kciuki.   

Wiśniewska, 8065
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: