Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Fiebiger, 8022

Kilka słów o beneficjencie

Urodziła się 23.09.1985r. Ukończyła w 2003r. Szkołę Specjalna w Kościanie. Legitymuje się orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. We wrześniu 2004r. zdiagnozowana została u niej epilepsja od tamtego czasu jest pod stałą opieką neurologiczną...
Urodziła się 23.09.1985r. Ukończyła w 2003r. Szkołę Specjalna w Kościanie. Legitymuje się orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. We wrześniu 2004r. zdiagnozowana została u niej epilepsja od tamtego czasu jest pod stałą opieką neurologiczną. Michalina jest osobą kontaktową, łatwo nawiązuje nowe znajomości, ma pewne ograniczenia np. problem z pisaniem i czytaniem, w związku z tym wymaga wsparcia osób trzecich. W miarę swoich możliwości prowadzi gospodarstwo domowe, opiekuje się dzieckiem i zaspokaja jego wszystkie potrzeby. W związku z ograniczonymi finansowymi rodzina zwraca się z prośbą o wsparcie w dalszym leczeniu.  

Fiebiger, 8022
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: