Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szymaniak, 7973

Kilka słów o beneficjencie

Witam Państwa bardzo serdecznie. Nazywam się Szymaniak Aleksandra, mam 33 lata. Jestem żoną oraz mamą 2 letniej córeczki Poli. W maju 2018 roku po raz kolejny zostanę mamą...
Witam Państwa bardzo serdecznie. Nazywam się Szymaniak Aleksandra, mam 33 lata. Jestem żoną oraz mamą 2 letniej córeczki Poli. W maju 2018 roku po raz kolejny zostanę mamą. Od ponad 10 lat choruję na cukrzycę typu 1, tzw. insulinozależną. Choroba ta wymaga nieustannej kontroli poziomu cukru we krwi, ogromnej samodyscypliny i zaangażowania. Do tej pory leczyłam się za pomocą penów i każdorazowych iniekcji insuliny podczas spożywanych posiłków. Wahania glikemii są bardzo różne, co spowodowało, że podjęłam decyzję o zakupie osobistej pompy insulinowej. Pomoże mi ona w utrzymaniu prawidłowych poziomów cukru we krwi a co za tym idzie, uniknę późniejszych powikłań zdrowotnych, które niestety wiążą się z tą chorobą. Bardzo mi zależy na kupnie tego sprzętu ponieważ mam dla kogo żyć i się starać. Zakup pompy i jej utrzymanie jest bardzo kosztowne. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu pieniążków, które pozwolą mi na zakup osobistej pompy insulinowej a co się z tym wiąże nadzieję na lepsze życie. Należę do Fundacji Avalon, która pomaga, takim osobom jak ja, żyć i funkcjonować ze swoją niepełnosprawnością.  

Szymaniak, 7973
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: