Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pawłowski, 7866

Kilka słów o beneficjencie

Cześć, jestem Julian. Mam autyzm oraz niedosłuch prawego ucha. Od 2015r. chodzę na intensywną terapię, gdzie uczę się codziennych czynności. Powoli przygotowuję się też do pójścia do szkoły. Lecz, co najbardziej cieszy wszystkich to, to, że zaczynam też mówić!
Potrzebuję intensywnej terapii i kontroli lekarskich. A to wszystko po to, abym w przyszłości mógł być samodzielnym człowiekiem. Dlatego też, zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe, gdyż terapia jest bardzo kosztowna, a co najważniejsze przynosi ogromne sukcesy w moim rozwoju.

Pawłowski, 7866
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: