Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szemelak, 777

Kilka słów o beneficjencie

Justyna Szemelak
Mam na imię Justyna, od 13 roku życia mam problemy z chodzeniem.
Przeszłam już kilka operacji. Teraz mam szansę uzyskać dodatkową sprawność. Dzięki dodatkowej rehabilitacji mogłabym nawet pływać i biegać. Mam ogromną wolę walki, ale nie mam pieniędzy na leczenie, rehabilitację i zabiegi. Chciałabym prosić Państwa o pomoc. Dzięki tym pieniądzom będę miała szansę na normalne, aktywne i w pełni sprawne życie.
Wystarczy, że przekażą Państwo 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem SZEMELAK, 777. Środki te pomogą mi w codziennym funkcjonowaniu i dadzą mi szansę na normalne, aktywne i w pełni sprawne życie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: