Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Cykarski, 7622

Kilka słów o beneficjencie

Ambroży Cykarski
Twój 1% - tak mało dla Ciebie, a jednocześnie tak wiele dla niego.
Przed Ambrożym kolejny rok, w którym - dzięki Twojej pomocy - ze środków 1% będzie mógł zrobić kolejne rewolucje w kosmosie, jakim jest dla niego codzienność. Dzięki pomocy z zeszłego roku znowu jest krok bliżej do samodzielności i komunikacji, pokonując wyzwania jakie stawia przed nim autyzm.
W 2020r. Ambroży będzie wymykał się autyzmowi pokonując trudności między innymi z mową i koncentracją, które najbardziej utrudniają mu funkcjonowanie. Na dzisiaj jego mowa jest już bardziej zrozumiała przez otoczenie i nie powoduje u niego takiej frustracji i poczucia izolacji jak wcześniej. Między innymi dzięki temu jest już gotowy do szkoły. Postęp w wyrównaniu rozwoju Ambrożego wymaga specjalistycznych zabiegów, które są dla niego jak rakieta wynosząca go do rzeczywistego świata z kosmiczną właśnie prędkością.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CYKARSKI,7622 wspieracie Ambrożego w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: