Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Żółtaszek, 751

Kilka słów o beneficjencie

Jędrzej Żółtaszek
POMÓŻ MI Z NADZIEJĄ PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ!
Mam na imię Jędrzej. Za mną już pierwsze dializy i trzy operacje. Urodziłem się z przewlekłą niewydolnością nerek. Przetoki moczowodowe pozwoliły na jakiś czas przerwać dializoterapię. Niestety moje nerki nie rosną, a są zbyt małe i i zbyt uszkodzone, by móc w przyszłości dobrze funkcjonować.
Czeka mnie przeszczep. Mamy nadzieję, że to odległa perspektywa, ale już dziś musimy się do tego dobrze przygotować. Drogie szczepienia, leki, specjalistyczna opieka medyczna, badania, częste wizyty kontrolne w oddalonym o 250 km szpitalu i niezliczone paczki pampersów to główne wydatki moich Rodziców. Mimo chorych nerek i zaburzeń rytmu serca, jestem uśmiechnięty i wciąż w biegu. :)
Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Żółtaszek, 751 pomagacie mi Państwo w walce o zdrowie codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: