Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Mieloszyk, 7421

Kilka słów o beneficjencie

Martynka lat 8, w styczniu 2017r. dołączyła do stale rosnącego grona dzieci i młodzieży chorującego na CUKRZYCĘ typu 1. Ten typ cukrzycy jest zależny od insuliny, co oznacza, że wymagane jest jej podawanie od momentu ujawnienia się choroby...
Martynka lat 8, w styczniu 2017r. dołączyła do stale rosnącego grona dzieci i młodzieży chorującego na CUKRZYCĘ typu 1. Ten typ cukrzycy jest zależny od insuliny, co oznacza, że wymagane jest jej podawanie od momentu ujawnienia się choroby. Choroba wymagająca zainteresowania 24h na dobę chorego lub jak w Naszym przypadku rodzica. Od cukrzycy nie można sobie wziąć wolnego, nie ma odpoczynku. Jesteśmy targani wyrzutami sumienia, ale zrobimy wszystko aby ulżyć Naszemu dziecku w tej niewdzięcznej chorobie, dlatego prosimy o przekazanie 1% podatku dla Martynki. Nasz cel to utrzymanie Libra FreeStyle-systemu do ciągłego monitorowania cukru bez konieczności częstego kłucia paluszków, a w przyszłości pompy insulinowej. Koszty utrzymania comiesięczne to od 500zł w górę, dlatego prosimy o wsparcie i z góry serdecznie dziękujemy za gest:))  Pozdrawiamy- rodzice Martynki.

Mieloszyk, 7421
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: