Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wierczyński, 725

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Wierczyński
POMÓŻ MI SAMODZIELNIE I NORMALNIE ŻYĆ!
Mam na imię Krzysiek. Mam Zespół Aspergera, łagodną formę autyzmu.
Lekarze mówią, że muszę się leczyć kompleksowo, to znaczy, że muszę poprawiać wszystko, co da się poprawić w moim funkcjonowaniu. Tak będzie przez całe moje życie. Rodzice bardzo się starają, ale stałe leczenie dużo kosztuje. Nie zawsze jestem akceptowany, a chciałbym być taki jak wszyscy. Jest to przecież możliwe.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wierczyński, 725 pomagacie mi Państwo w osiągnięciu samodzielności oraz codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: