Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pierzchała, 7207

Kilka słów o beneficjencie

Witam, nazywam się Mariola i mam 51 lat. Cierpię na choroby neurologiczne oraz upośledzenie narządu ruchu. W 2011 r. stwierdzono u mnie niepełnosprawność umiarkowaną...
Witam, nazywam się Mariola i mam 51 lat. Cierpię na choroby neurologiczne oraz upośledzenie narządu ruchu. W 2011 r. stwierdzono u mnie niepełnosprawność umiarkowaną. Pomimo mojej choroby staram się nie poddawać i myśleć pozytywnie.Niestety, koszty utrzymania mojego zdrowia przewyższają moje możliwości finansowe. Dlatego proszę o wsparcie i pomoc. Będę wdzięczna za przekazanie 1% na moje subkonto.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Pierzchała, 7207 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością, wspierają Państwo moje codzienne funkcjonowanie.Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Pierzchała, 7207
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: