Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łowkiel, 693

Kilka słów o beneficjencie

Andrzej Łowkiel
POMÓŻ MI NORMALNIE ŻYĆ!
Nazywam się Andrzej Łowkiel, mam 36 lat. Z powodu wypadku samochodowego już od 16 lat poruszam się na wózku (uszkodzenie rdzenia kręgowego na poziomie C5-C6, tetraplegia).
Niestety mój stan zdrowia fizycznie się nie poprawił. Mimo tego staram się żyć aktywnie, angażując się w codzienne życie. Pracuję w domu przy komputerze (telepraca). Choć nie było łatwo (wymagam stałej opieki drugiej osoby), w 2009 roku obroniłem pracę magisterską na Uniwersytecie Wrocławskim. Zebrane środki chciałbym przeznaczyć na rehabilitację, poprawę życia związanego z barierami architektonicznymi oraz sprzęt rehabilitacyjny (wózek, materac i poduszka).
Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Łowkiel, 693 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: