Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Konarski, 6925

Kilka słów o beneficjencie

„Życie jest cudowne, jeśli nawet poruszam się z pomocą wózka inwalidzkiego"
Nazywam się Sławek Konarski. Mając 29 lat uległem wypadkowi i złamałem rdzeń kręgowy. Od tamtej pory zmagam się z porażeniem czterokończynowym, uniemożliwia mi to wykonywanie prozaicznych czynności dnia codziennego. Moim celem jest zebranie środków finansowych na leczenie i profesjonalną rehabilitację, a także na zakup sprzętu technicznego. Sprzętu, który pomaga mi na spełnienie moich marzeń oraz na ile to możliwe w mojej sytuacji zdrowotnej samodzielne funkcjonowanie w otaczającym mnie świecie. Moim marzeniem jest pełnia życia, a nie wegetacja w czterech ścianach własnego domu. Chcę normalnie żyć w społeczeństwie tak jak wszyscy inni pełnosprawni jego obywatele. Do tego potrzeba tak niewiele, trochę zrozumienia i wsparcia innych osób obok mnie. Może i Państwo uznają za stosowne udzielenie mi swojej pomocy.

Konarski, 6925
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: