Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bether, 6913

Kilka słów o beneficjencie

Maria Bether
Nazywam się Maria Bether. Choruję na stwardnienie zanikowe boczne–SLA. Jest to nieuleczalna neurologiczna choroba, prowadząca do niedowładu mięśni a w późniejszych etapach do paraliżu i zatrzymania pracy mięśni oddechowych.
Od 8 lat walczę, ale ta walka dużo kosztuje. Leki, terapie, logopeda, rehabilitacja. Zaburzenia z poruszaniem i artykulacją są ogromne. Bez rehabilitacji mięśnie i stawy szybko sztywnieją. Mój obecny stan nie pozwala już na czekanie. Jestem już niepełnosprawna. Większość codziennych czynności nie wykonuję sama. Poruszam się na wózku. Drodzy Wspierający, proszę o wsparcie finansowe. A jeżeli nie możecie mi pomóc finansowo to prześlijcie tą informację znajomym z prośbą o wsparcie.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Bether, 6913 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu, dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: