Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Śmielak, 6786

Kilka słów o beneficjencie

Fryderyk urodził się 5 lat temu z mózgowym porażeniem dziecięcym. W czwartym miesiącu w komorach mózgowych urosły mu torbiele tworząc wodogłowie. Przeszedł dwie operacje głowy. Od dwóch lat walczy z epilepsją.
Fryderyk od niedawna chodzi samodzielnie, ale w nieprawidłowy sposób, prawą ręką próbuje czasem chwycić nieporadnie przedmioty. Częste ataki padaczki osłabiają i spowalniają jego rozwój. Leczenie, intensywna rehabilitacja i wizyty u wielu specjalistów to część jego zmagań w codziennym życiu. Mimo wszystko Fryderyk jest bardzo pogodnym i szczęśliwym dzieckiem. Walczymy o jego samodzielność. Uzyskane pieniądze przeznaczymy m.in. na kosztowną rehabilitację i sprzęt.

Śmielak, 6786
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: