Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pipiro, 6772

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Dominik Pipiro mam 35 lat. Do połowy 2015 roku byłem zdrowym ojcem i mężem, który pracował i dbał o swoją rodzinę...
Nazywam się Dominik Pipiro mam 35 lat.Do połowy 2015 roku byłem zdrowym ojcem i mężem, który pracował i dbał o swoją rodzinę.Jednak w połowie 2015 roku zachorowałem. półtora roku przeleżałem w różnych szpitalach w Polsce, w tym pięć razy na intensywnej terapii W końcu po serii badań i leczeniu na różne sposoby postawiono diagnozę '' Limfangiomatoza''- rozsiana, to bardzo rzadka choroba, która jest trudna i długotrwała w leczeniu.Proszę o przekazanie 1% z podatku na pomoc w moim leczeniu, żebym mógł szybko wrócić do zdrowia i normalnego życia.  

Pipiro, 6772
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: