Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ćwikła, 6616

Kilka słów o beneficjencie

Moi przyjaciele!
Dziękuję Wam, że jesteście ciągle przy mnie. Ciągle walczę, ćwiczę, staram się, rozwijam. Chciałbym móc wrócić do mojej sprawności przed chorobą. Chcę być jak najpełniej dla Was, rozmawiać o rzeczach ważnych oraz przyjemnych. Śmiać się z Wami tak jak to mam w zwyczaju. Jesteście moją motywacją do codziennej pracy, dajecie mi siłę aby iść do przodu. Jak sami widzicie nazywam mój stan "chorobą"- oznacza to dla mnie tyle, że mogę się z niej wyleczyć, czego efekty sami możecie zobaczyć. Chcę być przykładem nie tylko dla mojej rodziny, ale również dla wszystkich osób, które są w stanie podobnym do mojego. Nie zwalniam tempa rehabilitacji!

Ćwikła, 6616
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: