Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Konwalska-Rona, 6615

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Joanna. Od 16 lat choruję na neuroboreliozę i koinfekcje. Mimo intensywnego leczenia choroba cały czas postępuje...
Mam na imię Joanna. Od 16 lat choruję na neuroboreliozę i koinfekcje. Mimo intensywnego leczenia choroba cały czas postępuje. Opanowała już większość moich organów (m.in. mózg, serce, oczy, stawy, kręgosłup). Aby nie doszło do powtórnego paraliżu (ostatni w 2012) i abym mogła jeszcze trochę pocieszyć się życiem, muszę przyjmować nierefundowane leki za ok. 1500 zł. miesięcznie, rehabilitować się i dojeżdżać co miesiąc do lekarza - 180 km. Dotychczas dorabiałam do renty, ale stan zdrowia coraz bardziej mi to uniemożliwia.  

Konwalska-Rona, 6615
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: