Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Koperwas, 6567

Kilka słów o beneficjencie

Był rok 2016. To był zwyczajny, mały zabieg chirurgiczny. Znieczulenie w kręgosłup nie zadziałało, więc dostałem narkozę. Po wybudzeniu wszystko było ok. Odliczałem czas do wyjścia. Po dwóch godzinach od wybudzenia dostałem paraliżu i ogłuchłem. Potem straciłem przytomność.
W badaniach stwierdzono mieloradikulopolineuropatię. Zanikły mi prawie wszystkie mięśnie, ucierpiał rdzeń i mózg. Od ponad 3 lat dzięki regularnej, prywatnej rehabilitacji, 3 razy w tygodniu po 3 godziny, wracam powoli do zdrowia. Obecnie uczę się chodzić przy balkoniku w ortezach. Rehabilitacja jest możliwa wyłącznie dzięki Waszej hojności, bo jej koszt jest bardzo wysoki.

Koperwas, 6567
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: