Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gała, 6507

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Gała
Niebawem rozpocznie się okres rozliczania Pit. Jest to też czas, kiedy po za obowiązkowym rozliczeniem z US możesz przekazać swój 1% osobie potrzebującej.
Urodziłem się z niepełnosprawnością ruchową. Na co dzień poruszam się przy pomocy kul i obuwia ortopedycznego. Lubię pomagać i chętnie włączam się w akcje charytatywne w moim mieście. Mam plany i marzenia, które w miarę możliwości staram się realizować. Dlatego proszę Was o wpłatę 1% na moje subkonto. Twój 1% pomoże mi sfinansować wydatki związane z rehabilitacją, jak również spełniać mniejsze i większe marzenia!
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gała, 6507 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: