Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kozieł, 6470

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Monika, mam 41 lat. Od 14 lat choruję na zanik mięśni. Zaczęło się od trudności w chodzeniu po schodach. Problemy z podnoszeniem rąk. Niestety na tą chorobę nie ma żadnych leków które mogłyby mi pomóc. Jedyne co mi pomaga to codzienna rehabilitacja.
Stan mojego zdrowa się pogarsza, rehabilitacja jest bardzo droga. Kocham życie, doceniam każdy dzień, każdy krok i każdy ruch jaki zdołam jeszcze wykonać. Proszę, nie pozwól, aby choroba odebrała mi radość życia, która mi jeszcze została. Z całego serca dziękuję za pomoc. Wierzę, że uda mi się wygrać tę walkę. Trzymajcie za mnie kciuki.

Kozieł, 6470
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: