Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szalska, 6434

Kilka słów o beneficjencie

Lilianka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową kręgosłupa. Jej rozszczep zaczyna się już na poziomie klatki piersiowej i ciągnie się aż do końca kręgosłupa, czego efektem jest uszkodzony rdzeń kręgowy...
Lilianka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową kręgosłupa. Jej rozszczep zaczyna się już na poziomie klatki piersiowej i ciągnie się aż do końca kręgosłupa, czego efektem jest uszkodzony rdzeń kręgowy. Borykamy się przez to z porażeniem ciała od pasa w dół, refluksem V stopnia na lewej nerce, na prawej zawężenie moczowodu, pęcherzem neurogennym, wadą serca. Przez te wady nasze maleństwo swoje pierwsze długie miesiące życia spędziło w szpitalu, dopóki operacje nie przyniosły skutku. To niewyobrażalne, ile nasza córeczka musiała się nacierpieć w swoim krótkim życiu. Teraz, gdy jej zdrowie się ustabilizowało, skupiamy się na rehabilitacjach i sprzęcie medycznym, wspomagającym ją w osiągnięciu samodzielności. Dzielnie dążymy, aby chociaż w minimalnym stopniu wróciła praca nóg, by Lilianka w przyszłości dawała sobie radę najlepiej jak tylko uda nam się wypracować i by wózek inwalidzki nie był jej konieczny całą dobę.  

Szalska, 6434
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: