Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Piątek, 6430

Kilka słów o beneficjencie

Kamil Piątek
PRZEKAŻ 1% PODATKU NA REHABILITACJĘ DLA KAMILA PIĄTKA
W 2013 roku doznałem urazu kręgosłupa, przez rok byłem przykuty do łózka, dzięki ćwiczeniom i rehabilitacji udało mi się pokonać pewne etapy.
Dzisiaj mogę powiedzieć jest już lepiej, siedzę na wózku, a nawet udaje mi się chodzić o kulach, ale nadal potrzebuję rehabilitacji, abym mógł wrócić do pełnej sprawności. Dlatego proszę z całego serca o przekazanie 1% na dalszą rehabilitację.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Piątek, 6430 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: