Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wywioł, 6411

Kilka słów o beneficjencie

Witam, mam na imię Marcin. Choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce (MPD). Mam 31 lat. Od najmłodszych lat walczę o uzyskanie jak największej sprawności i samodzielności...
Witam, mam na imię Marcin. Choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce (MPD).Mam 31 lat. Od najmłodszych lat walczę o uzyskanie jak największej sprawności i samodzielności.Dzięki innowacyjnej operacji chirurgicznej, wieloletniej rehabilitacji i pomocy wielu ludzi wstałem z wózka inwalidzkiego. Aby utrzymać wypracowany rezultat, potrzebuję dożywotniej specjalistycznej rehabilitacji. Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna to pasmo niekończących się wydatków.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę na Fundację Avalon z dopiskiem Wywioł, 6411 wspierają Państwo moją rehabilitację i pomagacie mi w codziennej walce.Za wszelką pomoc dziękuję i serdecznie pozdrawiam.Z wyrazami szacunku,                                                         

Wywioł, 6411
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: