Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Jarząbek, 6358

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Małgosia Jarząbek, mam 35 lat i prawie całe życie żyję w zupełnej symbiozie z przewlekłą neuroboreliozą, a przede wszystkim z jej konsekwencjami w postaci uszkodzonego układu nerwowego oraz dolegliwościami od strony układu ruchu...
Nazywam się Małgosia Jarząbek, mam 35 lat i prawie całe życie żyję w zupełnej symbiozie z przewlekłą neuroboreliozą, a przede wszystkim z jej konsekwencjami w postaci uszkodzonego układu nerwowego oraz dolegliwościami od strony układu ruchu. W roku 2012 przeszłam operację odcinka lędźwiowego kręgosłupa, cierpię na nawracające porażenie Bella oraz zapalenie nerwu trójdzielnego, a także jestem po długotrwałej antybiotykoterapii, aby zahamować rozwój choroby. Skutki choroby oraz potrzeba ciągłej rehabilitacji nie pozwalają mi podjąć pracy, gdyż klimatyzacja, infekcje lub długie siedzenie mogą spowodować nawrót dolegliwości związanych z boreliozą, a to wiąże się z kolejnym bardzo kosztownym leczeniem.Jestem optymistką i jeszcze mam wiele marzeń, a dla odzyskania zdrowia postanowiłam zmienić swoje życie o 180 stopni. Aby moje działania nie poszły na marne i abym nadal mogła cieszyć się obecnym stanem zdrowia potrzebna jest ciągła rehabilitacja oraz zakup suplementów diety, na które w tym momencie mnie stać, gdyż wydałam już wszystkie moje oszczędności. Zwracam się z wielką prośbą  o pomoc na mojej dalszej drodze do zdrowia oraz przezwyciężaniu kolejnych barier.  

Jarząbek, 6358
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: