Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wojtczuk, 6226

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Katarzyna, nigdy nie spodziewałam się, że spotka mnie tak poważna choroba, tym bardziej, że wyglądałam jak okaz zdrowia...
Mam na imię Katarzyna, nigdy nie spodziewałam się, że spotka mnie tak poważna choroba, tym bardziej, że wyglądałam jak okaz zdrowia. Zachorowałam na ostrą białaczkę szpikową i w szpitalu przebywałam, z krótkimi przerwami, ponad rok. Przeszłam sześć kursów chemioterapii, po czym w lutym zostały mi przeszczepione krwiotwórcze komórki macierzyste. W końcu z radością wyszłam w marcu ze szpitala. Niestety, na krótko, bo w maju okazało się, że mam nawrót choroby. Trafiła mi się trudna w leczeniu odmiana białaczki z mutacją genu. Obecnie jestem po drugim przeszczepie, do którego poddana byłam typowej chemioterapii oraz niestandardowemu leczeniu lekiem, który blokuje mutację genu. Niestety na taki rodzaj białaczki lek nie jest refundowany przez NFZ. Lek przyjmuję nadal a duże miesięczne koszty leczenia przewyższają moje możliwości. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w postaci przekazania 1% z podatku lub darowizny. Jednocześnie dziękuję wszystkim moim znajomym i nieznajomym Darczyńcą za okazaną pomoc. Dziękuję także wszystkim dawcą szpiku i krwiotwórczych komórek macierzystych, Wasza pomoc jest przeogromna. Z całego serca dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.  

Wojtczuk, 6226
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: