Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bos, 6108

Kilka słów o beneficjencie

Nina urodziła się 18 stycznia 2016 roku. Zdiagnozowano u niej obustronny głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy. Od czwartego miesiąca życia korzystała z aparatów słuchowych...
Nina urodziła się 18 stycznia 2016 roku. Zdiagnozowano u niej obustronny głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy. Od czwartego miesiąca życia korzystała z aparatów słuchowych, jednak nie przyniosły one należytych efektów. W listopadzie 2016 roku Nina przeszła operację wszczepienia implantu ślimakowego do prawego ucha. Dzięki niemu usłyszała swoje pierwsze dźwięki i mogła rozpocząć naukę mowy. Chociaż nasza córeczka ma dopiero 2 lata, to osiągnęła już bardzo wiele. Z dnia na dzień mówi coraz dłuższe zdania, zaczęła nawet śpiewać pierwsze piosenki. To wszystko stało się możliwe przede wszystkim dzięki intensywnej rehabilitacji pod okiem specjalistów oraz systematycznej pracy w domu, która obecnie ma głównie na celu zapewnić Ninie prawidłowe funkcjonowanie wśród jej słyszących rówieśników. Nina wciąż czeka na operację wszczepienia drugiego implantu ślimakowego.   Za każdą okazaną pomoc bardzo dziękujemy!

Bos, 6108
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: