Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Załęcki, 5862

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Załęcki
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Tomek, w 2009 przeszedłem operację usunięcia naczyniaka jamistego na rdzeniu kręgowym na wysokości C1-C2. Niestety doszło do niedowładu połowicznego prawostronnego. Dzięki wielomiesięcznej rehabilitacji nauczyłem się chodzić.
Prawa ręka nie wróciła do poprzedniej sprawności i nie stanowi dla mnie żadnej asekuracji. Wielką trudność w poruszaniu się powoduje opadająca stopa i spastyczność, która raz się nasila, a raz słabnie, powodując niestabilność całego ciała. W lipcu 2014 roku zostałem tatą, urodził mi się syn - jedna z większych motywacji w moim życiu.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem ZAŁĘCKI, 5862 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność i w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: