Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ufnal, 5193

Kilka słów o beneficjencie

Adrian Ufnal
POMÓŻ MI W WALCE O LESPZE JUTRO!
Witam, mam na imię Adrian. W tym roku skończę 4 lata. Urodziłem się zdrowy, jednak w kwietniu 2015 zdiagnozowano u mnie autyzm.
Obecnie uczę się komunikacji z otoczeniem oraz uczęszczam na specjalistyczne terapie. Bardzo potrzebuję dodatkowych płatnych terapii wspomagających mój rozwój, abym mógł nadrobić zaległości w stosunku do moich zdrowych rówieśników, abym mógł porozumieć się ze światem i w przyszłości być samodzielny. Niestety koszt terapii jest duży i rodzicom brakuje pieniążków, dlatego bardzo proszę o wsparcie ludzi o dobrych serduszkach. Za pomoc z góry dziękuję!
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem UFNAL, 5193, pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: