Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bogucka, 5172

Kilka słów o beneficjencie

Julia Bogucka
POMÓŻ JULII W WALCE Z CHOROBĄ!
Julia urodziła się w 36 tyg. ciąży (z 5 pkt. w skali Apgar), z wieloma wadami wrodzonymi układu pokarmowego, wydalniczego i moczowo-płciowego...
 Julia urodziła się w 36 tyg. ciąży (z 5 pkt. w skali Apgar), z wieloma wadami wrodzonymi układu pokarmowego, wydalniczego i moczowo-płciowego. Kilka godzin po urodzeniu przeszła pierwszą operację z podejrzeniem przetrwałego steku wyłaniając tym samym kolostomię i vaginostomię (Hydrocolpos). Rozpoznano też całkowity brak funkcji wydalniczej nerki lewej i zmiany pozapalne w nerce prawej. Po pierwszych urodzinach Julia przeszła operację rekonstrukcji jamy brzusznej i układu wydalniczego oraz moczowo-płciowego. W wieku 19-miesięcy zamknięto jej kolostomię i vaginostomię dając tym szansę funkcjonowania w społeczeństwie bez środków pomocniczych w kolostomii. Na dzień dzisiejszy Julia nadal jest pod opieką wielu specjalistów i wymaga regularnych badań, co wiąże się z wizytami i dojazdami do szpitali. Do tego zakup leków i środków higieny, specjalistyczna dieta, bez czego nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Na co dzień jest bardzo wesołą dziewczynką, która przeszła już bardzo dużo, jednak nie daje tego po sobie poznać.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bogucka, 5172 pomagacie Państwo Julii mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką okazaną pomoc i życzliwość serdecznie dziękujemy. - Julia wraz z rodzicami.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: