Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Białas, 5162

Kilka słów o beneficjencie

Kacperek urodził się w 2008 roku. Z początku nic nie wskazywało na to, że jest chory. Niestety w wieku 2 lat zdiagnozowano u niego Dziecięce Porażenie Mózgowe, w wyniku czego ma spastyczne porażenie kończyn dolnych...
 Kacperek urodził się w 2008 roku. Z początku nic nie wskazywało na to, że jest chory. Niestety w wieku 2 lat zdiagnozowano u niego Dziecięce Porażenie Mózgowe, w wyniku czego ma spastyczne porażenie kończyn dolnych. Choroba sprawia, że nasz synek chodzi na palcach koślawiąc nogi, przez co często się przewraca. Do tego dochodzą bolesne skurcze nóg. Kacperek jest dzielnym chłopcem. Jego marzeniem jest zagrać w piłkę nożną, którą bardzo lubi. Mimo kilkuletniej rehabilitacji i leczenia nie widać poprawy. Dlatego zdecydowaliśmy się na zabieg metodą Ulzibata (fibrotomii), który polega na przecięciu włókna mięśniowego w celu zmniejszenia lub zniwelowania przykurczów oraz dolegliwości bólowych. Metoda ta jest mało inwazyjna, niestety wiążą się z tym koszty.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Białas, 5162 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękujemy za pomoc.

Białas, 5162
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: