Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stencel, 4843

Kilka słów o beneficjencie

Agata Stencel
POMÓŻ AGATCE W WALCE Z CHOROBĄ
Agatka jest pogodną dziewczyną, która dzielnie każdego dnia zmaga się ze swoją chorobą. Agata ma problemy z chodzeniem, mówieniem oraz utrzymaniem prawidłowej postawy ciała.
Od wielu lat bardzo ciężko pracuje, by być sprawną jak jej rówieśnicy. Mimo trudności Agata się nie poddaje i wytrwale walczy o popraw swojej sprawności i samodzielności. Koszty leczenia i rehabilitacji wiążą się z dużymi kosztami, dlatego prosimy o wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STENCEL, 4843 pomagacie Agatce Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: