Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Jaskulak, 4733

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Ewa. Mam 54 lata. Zdiagnozowano u mnie szybko postępująca chorobę o nazwie: stwardnienie zanikowe boczne...
Mam na imię Ewa. Mam 54 lata. Zdiagnozowano u mnie szybko postępująca chorobę o nazwie: stwardnienie zanikowe boczne. Choroba jest już w zaawansowanym stadium, przez co od wielu miesięcy leżę w łóżku, podłączona pod respirator. Stale potrzebuję pomocy medycznej, rehabilitacji i niezbędnych mi leków oraz środków czystości i higieny osobistej. Pojawiła się szansa na przeszczep komórek macierzystych dzięki któremu mój stan na jakiś czas się polepszał, jednak aby mieć możliwość kontynuacji zabiegów, potrzebne mi są znaczne nakłady finansowe. Moje ciało odmawia mi posłuszeństwa ale pragnę żyć godnie i bez zmartwień. Proszę z całego serca o wsparcie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Jaskulak, 4733 pomagajcie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach z chorobą oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.Z góry dziękuję za pomoc.

Jaskulak, 4733
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: