Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Beskow, 4544

Kilka słów o beneficjencie

Nadia Beskow
POMÓŻ NADII W WALCE Z CHOROBĄ!
W wieku 4 lat Nadia zachorowała na ciężką odmianę padaczki lekoopornej. Choroba zrobiła w jej organizmie spustoszenia. Ma problemy z mową, pamięcią, afazję.
Częste wizyty w szpitalu, rehabilitacja i leki są kosztowne. Nadia jest na specjalnej diecie ketogennej, która jest bardzo rygorystyczna i także kosztowna. Z tego powodu otrzymuje ściśle wyliczone pod względem kaloryczności oraz proporcji i składu, posiłki. Zmagania Nadii z dietą są ciężkie, ale efektywne. U Nadii zdiagnozowano także zmianę na wątrobie, jest to prawdopodobnie naczyniak. Dodatkowo stwierdzono niedowidzenie.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Beskow, 4544 pomagają Państwo Nadii w walce z przeciwnościami oraz codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: