Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zjawiński, 4533

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Zjawiński
POMÓŻ KRZYSZTOFOWI W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Cześć, mam na imię Bartek. Na zdjęciu widzicie mojego Tatę Krzysztofa - zdrowego Tatę. Rok temu, nagle, Jego serce przestało bić. Reanimacja była bardzo długa...
 Cześć, mam na imię Bartek. Na zdjęciu widzicie mojego Tatę Krzysztofa - zdrowego Tatę. Rok temu, nagle, Jego serce przestało bić. Reanimacja była bardzo długa. Doszło do uszkodzenia centralnego układu nerwowego i dziś już nie możemy pojeździć na rowerach. Od roku walczymy razem z mamą o to, żeby móc z tatą porozmawiać, żeby mógł się do mnie uśmiechnąć i poruszać. Mamy w tym pierwsze sukcesy – dziś już może wstać, przejdzie kilkadziesiąt kroków z terapeutą, a mózg pozwala Mu odpowiadać na pytania. Tylko już nie dajemy rady finansować leczenia Taty. Pomóżcie nam, może za rok lub dwa mój Tata dojdzie do siebie i będzie jak dawniej. Dzięki Wam.   Z góry dziękuję za pomoc.Bartek z mamą.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zjawiński, 4533 pomagacie mojemu Tacie w powrocie do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: