Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Małachowska, 4519

Kilka słów o beneficjencie

Bożena Małachowska
WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ
Mam na imię Bożena. Od urodzenia choruję na postępujący zanik mięśni. Robię jednak wszystko, aby choroba nie zdominowała mojego życia. Każdego dnia staram się być aktywna i nakłaniam moje mięśnie do działania.
Zawsze bardzo ceniłam sobie samodzielność, dlatego pragnę ją utrzymać w jak największym stopniu i przełamywać ograniczenia, jakie stawia przede mną choroba. Doskonałym wsparciem są dla mnie fundusze zebrane z 1% podatku, ponieważ to dzięki nim mogę stale korzystać z terapii oraz sprzętu, które pomagają mi w codziennym funkcjonowaniu. Będę ogromnie wdzięczna, jeżeli znajdziesz się w gronie osób, które mnie wspierają.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MAŁACHOWSKA, 4519 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: