Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wyglądała, 4487

Kilka słów o beneficjencie

Agnieszka Wyglądała
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Agnieszka Wyglądała. Mam 38 lat i choruję na SM. Chorobę stwierdzono u mnie 9 lat temu...
Nazywam się . Mam 38 lat i choruję na SM. Chorobę stwierdzono u mnie 9 lat temu. Po tym, jak stwierdzono u mnie chorobę, odszedł ode mnie mąż, zostawiając mnie z jednym dzieckiem. Obecnie utrzymuję się z renty chorobowej, której wysokość nie pozwala mi na przeprowadzanie rehabilitacji i leczenia, które w przypadku mojej choroby jest niezbędne. Ludzi dobrej woli proszę o 1% podatku na kontynuację mojego leczenia i rehabilitacji.  Dziękuję, 
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wyglądała, 4487, wspomagacie mnie Państwo w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: