Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Białek, 4457

Kilka słów o beneficjencie

Ewa Białek
TWOJA WPŁATA LUB 1% TO DLA NAS SZANSA NA LEPSZE JUTRO
Nazywam się Ewa Białek, mam 53 lata, choruję na stwardnienie rozsiane i jestem na stałe przykuta do łóżka. Oddycham za pomocą respiratora, jestem karmiona przez peg do żołądka, nie mogę mówić ani pisać.
Razem z mężem oraz synem Michałem jesteśmy niepełnosprawni (mąż również choruje na postępujące SM, natomiast syn ma zdiagnozowany rdzeniowy zanik mięśni i jest całkowicie zależny od osób trzecich). Wymagamy stałej opieki pielęgniarskiej. Na codzień zajmuje się nami syn Maciej wraz z żoną, ale sami nie są w stanie zapewnić nam całodobowej opieki. Dlatego też prosimy o wsparcie finansowe na zatrudnienie opiekunki, która zapewni nam niezbędną opiekę oraz godne życie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIAŁEK, 4457 pomagacie nam Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: