Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Grzesiak, 4327

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Przemek Grzesiak, mam 33 lata. W wyniku wypadku doznałem wielu urazów głowy, kręgosłupa i nóg. W jednej chwili straciłem zdrowie i życie, jakie dotychczas miałem. Przeszedłem wiele operacji, miesiącami przebywając w szpitalach. Walkę o życie wygrałem, jednak teraz przede mną długa droga, by stanąć na nogi i znów zacząć samodzielnie chodzić.
Nie poddaję się i o swoją sprawność walczę każdego dnia, poprzez ciężką rehabilitację, codzienne ćwiczenia i ogrom wysiłku wkładanego w to, by powrócić do sprawnego życia. Niestety codzienna rehabilitacja to ogromny wydatek finansowy, do tego dochodzą miesięczne koszty leków i wyjazdów rehabilitacyjnych. To wydatki, które ciężko mnie samemu pokryć z własnych środków finansowych. Dlatego też zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie.

Grzesiak, 4327
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: