Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wojciech, 4178

Kilka słów o beneficjencie

Daniel Wojciech
POMÓŻ NAM W DALSZEJ WALCE
26 kwietnia 2013 roku Daniel z pracy już nie wrócił. Spadł z dachu...
26 kwietnia 2013 roku Daniel z pracy już nie wrócił. Spadł z dachu... Świat zawalił się w sekundę. Był przytomny, mrugał oczami, zabrał go helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego. Pojechaliśmy do szpitala zdenerwowani, ale ciągle pełni nadziei. Pani anestezjolog przekazała nam, że nie wie, czy Daniel dojedzie na salę operacyjną. Przeżył, choć nikt nie dawał mu szans. Ze śpiączki wybudził się w 14 dobie. Od wypadku minęły ponad dwa lata. Jest w kontakcie, walczy, a my walczymy o niego. Wiem, że takich historii jest tysiące, wiem też że wszyscy proszą o pomoc. Jeśli dacie radę pomóc nam w naszej walce, będziemy wdzięczni, bo po ponad 2 latach kończą się nam fundusze, głównie na rehabilitację i specjalne pożywienie, a bez tego nie damy rady. Wszystkim, którzy do tej pory wsparli Daniela bardzo dziękujemy! Dzięki rehabilitacji sprawność oddechowa Daniela poprawiła się na tyle, że usunięto mu rurkę tracheostomijną, co znacząco poprawiło stan jego zdrowia (nie jest obciążony ciągłymi infekcjami, które często uniemożliwiały rehabilitację). Nadal odżywiany jest przez PEG i wymaga leczenia żywieniowego dojelitowego. Daniel jest bardzo dzielny, wytrwale ćwiczy, walczy z bólem, pozdrawia wszystkich uśmiechem.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojciech, 4178 pomagają Państwo Danielowi w jego codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: